V neděli 16. února jsme se společně sešli v kulturním domě na dětském maškarním bále. Jak je již tradicí, připravili ho žáci 9. ročníku. Karneval začal průvodem masek a potom už parket patřil všem maskám – princeznám, broučkům a beruškám, objevily se také víly, vodníci a jiné pohádkové postavy. Porota měla opět plné ruce práce, aby dokázala vybrat ty nejhezčí masky, které na konci karnevalu dostaly odměnu. Taneční dovádění střídaly soutěže, ve kterých si děti mohly vyzkoušet svoji zručnost nebo trpělivost. Rádi bychom poděkovali všem, kteří svými dárky přispěli do tomboly, náš dík patří i panu Gregorovi, který našim tanečníkům pouštěl hezké písničky. V neposlední řadě patří poděkování i všem zaměstnancům školy, kteří pomáhali s organizací a samozřejmě i žákům 9. ročníku, kteří věnovali přípravě karnevalu hodně času. A jak vidí karneval právě oni?  „Už několik týdnů před karnevalem jsme začali vymýšlet hry a masky. Než karneval začal, tak jsme byli všichni nervózní a nejistí. Když ale zazněly první tóny písničky, tréma z nás spadla a vše běželo jako po drátku. Ani jsme se nenadáli a už tu byl konec. Na to, že nás bylo týden před karnevalem ve škole málo, tak si myslím, že se nám karneval podařil. Doufám, že se všichni bavili a užili si pěkné odpoledne.“