Neděle 10. února tradičně patřila dětem, které chtěly prožít odpoledne s písničkami, tancem a soutěžemi. V kulturním domě se konal dětský maškarní bál, který pro děti připravili žáci 9. ročníku. Tentokrát ji uváděla Lucie Borhyová (Jáchym Horák) a Rey Koranteng (Štěpán Němec). Karneval začal průvodem masek a potom už taneční parket patřil všem princeznám, beruškám, vodníkům, klaunům a ostatním maskám. Nechyběly ani soutěže a bohatá tombola. Porota měla opravdu plné ruce práce vybrat a odměnit nejhezčí a nejoriginálnější masky. Naše poděkování patří těm, kteří svými dárky přispěli do tomboly, rádi bychom také poděkovali panu Gregorovi, který se postaral o ozvučení a pěkné písničky, všem žákům a zaměstnancům školy, kteří pomáhali s organizací a také všem, kteří přispěli k tomu, že jsme společně strávili příjemné sváteční odpoledne.