Čas letí jako voda a máme tu zase předvánoční čas, naplněný úklidem, pečením cukroví, nakupováním dárků. Všude vládne shon a nervozita, a tak byl pátek 15. prosince milým adventním zastavením. Žáci naší školy připravili pod vedením svých učitelů vánoční koncert. Kulturní dům se rozezněl vánočními koledami a melodiemi, zazněly básničky se zimní a vánoční tematikou, nechyběly ani scénky, které přibližovaly pravou podstatu Vánoc. I když někteří účinkující bojovali s trémou a ne vždy se všechna vystoupení úplně povedla, vždy byli všichni odměněni potleskem zcela zaplněného sálu. Děkujeme všem účinkujícím za jejich vystoupení, která přispěla k svátečně strávenému odpoledni. Přejeme všem šťastné a klidné Vánoce a do nového roku hodně zdraví, štěstí a pohody.