Šachový oddíl a Klub přátel šachu v Křižánkách

Šachový oddíl a Klub přátel šachu v Křižánkách oznamují všem hráčům a příznivcům šachu, že dnem 23.5.2020 (sobota) obnovují pravidelné tréninky, které byly zablokovány státem vlivem pandemie. Tréninky se budou konat ve VC obce, ve středu a v sobotu v čase od 15.00 do 17.00 hod. Ti, kteří by se chtěli šachy učit, ale zatím si netroufají přijít mezi nás, mohou samostudiem zjistit, co tato Královská hra obnáší a učit se pravidla a základy hry na našem oddílovém webu Křižanecké šachování, kde jsou v jednotlivých blocích vysvětleny všechny důležité i praktické informace včetně konkrétních partií. Adresa webu: .sachovy-oddil-krizanky.webnode.cz/. Navíc je tento web neustále doplňován studijními i praktickými informacemi, tak aby zájemcům poskytl co největší komfort při samostudiu. Ale jak víme z praxe, nic nenahradí praktickou činnost. Proto zveme všechny nové zájemce z řad dětí i dospělých, kteří mají chuť a zájem o tuto krásnou a moudrou hru, která je naučí logice a rozvíjí tolik žádané lidské vlastnosti jako je přesnost, cílevědomost, soustředěnost, ukázněnost a zodpovědnost, aby našli cestu k nám a zapojili se do činnosti našeho Klubu přátel šachu. Budete srdečně vítáni.   

 Zájemci se mohou telefonicky přihlásit na tel. 603 826 861  

Ing.Petr Nadrchal. 

PODMÍNKY PROVOZU ZÁKLADNÍ ŠKOLY V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU

Vážení rodiče,
v souladu s usnesením vlády je od 11. 5. 2020 umožněna osobní přítomnost žáků 9. ročníku pro účely přípravy na přijímací zkoušky a od 25. 5. 2020 je možnost návratu žáků 1. stupně.

PODMÍNKY PROVOZU ŠKOLY

NÁVRATKA PRO ŽÁKY 1. STUPNĚ.pdf

NÁVRATKA PRO ŽÁKY 1. STUPNĚ.docx

NÁVRATKA PRO ŽÁKY 9. ROČ.pdf

NÁVRATKA PRO ŽÁKY 9. ROČ.docx

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

 

Zpřístupnění obsahu Didakta i pro žáky v domácnosti – výukové programy SILCOM Multimedia

Informace k možnosti práce s výukovými programy společnosti SILCOM Multimedia pro vyučující a žáky školy:

Všechny aplikace naleznete v on-line podobě na adrese www.didakta.cz – ke spouštění výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash.

Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip

Přístupové údaje (login a heslo) nejsou vyžadovány.

K dispozici pro žáky jsou všechny výukové programy společnosti SILCOM Multimedia.

Aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10

Akce platí do odvolání – předpokládáme, že do doby nástupu žáků zpět do škol.

Emailové kontakty rodičů

Prosíme všechny rodiče, kteří ještě neposlali svůj email třídnímu učiteli svého dítěte, aby tak co nejdříve učinili. Kontakt na třídního učitele naleznete v hlavním menu v záložce KONTAKTNÍ INFORMACE nebo v levém menu v záložce ZÁKLADNÍ ŠKOLA.

Děkujeme za spolupráci.