Polovinu školního roku máme za sebou. Z malých předškoláků se stali velcí školáci. A jsou moc šikovní. Předposlední lednový týden jsme napsali pololetní prověrky z českého jazyka, matematiky i prvouky, abychom si prověřili, co všechno se děti již naučily. Ve čtvrtek 30.ledna byly rozdány výpisy z pololetního vysvědčení a… ale to předbíhám. Ještě ve středu 29.ledna jsme absolvovali třídní výchovný preventivní program s názvem Táhneme za jeden provaz, ve kterém si žáci upevnili svoje vztahy v kolektivu a uvědomili si potřebu pomoci si navzájem a tzv.táhnutí za jeden provaz. Program byl moc pěkný, zábavný, záživný a my jsme si ho všichni moc užili. Den po té bylo vysvědčení. Všichni dostali samé jedničky. A protože vysvědčení se musí oslavit, jeli jsme do cukrárny ve Svratce a mlsali. Přeji všem krásné druhé pololetí školního roku a ať jsou v červnu na vysvědčení stejné známky.

Mgr. Eva Hořínková