Svátečně vyzdobená škola přivítala ve středu 11. prosince všechny, kteří se přišli podívat na vánoční jarmark. Na chodbě školy je přivítaly stánky plné výrobků našich žáků. I ti nejmenší vyrobili jednoduché vánoční dekorace, svícny, andílky a spoustu milých vánočních předmětů, které určitě udělali radost nejen rodičům, ale i všem, kteří je na stáncích obdivovali. Děti s nedočkavostí vyhlížely první návštěvníky, měly radost,že se jejich výrobky líbí .  Vánoční atmosféru umocnila i vystoupení našich žáků. Zazněly vánoční písně a koledy, znovu se před našima očima odehrál příběh o narození Ježíška, chodbou zněly tóny fléten a kytar. Návštěvníci jarmarku mohli také ochutnat vánoční cukroví a perníčky, které spolu s kávou a punčem dotvářely vánoční pohodu. Vánoční jarmark se vydařil, všichni odcházeli domů spokojeni s pocitem příjemně stráveného odpoledne.