Za téměř jarního počasí se ve čtvrtek 14. února konaly párkové lyžařské závody. Sněhu bylo dostatek, trať byla připravena, a tak se mohli závodníci vydat do stopy. Nejmladší lyžaři (1. a 2. ročník) měli trasu nejkratší-200 m, na závodníky ze 3. a 4. ročníku už čekala trať dlouhá 400 m, v další kategorii žáků 5. a 6. ročníku měřila trať závodu 2 km a nejstarší žáci běželi 3,5 km. Všichni závodníci se snažili, svoji trať zvládli a v cíli je čekal nejen dobrý pocit, ale i teplý čaj. A když to byly párkové závody, tak na párek si všichni účastníci zašli do školní jídelny. Slavnostní vyhlášení výsledků s předáním cen proběhlo druhý den.

Výsledky:

Chlapci 1. a 2. ročník– 1. místo Gregor Marek, 2. místo-Ptáček Michal, 3. místo Bureš Matyáš.

Dívky 1. a 2. ročník 1. místo Gregorová Kristýna, 2. místo Bodláková Adéla, 3. místo Teplá Viktorie.

Chlapci 3. a 4. ročník 1. místo Suchý Adam, 2. místo Kunc Tomáš, 3. místo Sláma Sebastian.

Dívky 3. a 4. ročník 1. místo Skryjová Nela, 2. místo Opluštilová Nela, 3. místo Dítětová Lucie.

Chlapci 5. a 6. ročník 1. místo Tadeáš Chmelík, 2. místo Gregor Ondřej, 3. místo Hendl Michal.

Dívky 5. a 6. ročník 1. místo Slámová Barbora, 2. místo Ptaszeková Eliška, 3. místo Vaisová Adéla.

Chlapci 7., 8. a 9. ročník 1. místo Otava Tadeáš, 2. místo Mareš Matyáš, 3. místo Chmelík Jakub.

Dívky 7.,8. a 9. ročník 1. místo Opluštilová Nikola, 2. místo Nováková Tereza, 3. místo Rybenská Johana.

Blahopřejeme vítězům a děkujeme všem, kteří se závodu zúčastnili.