V rámci prevence sociálně patologických jevů shlédli žáci 2. stupně dramatizaci knihy Radka Johna – Memento.

Žáci 8. ročníku o představení napsali:

Představení se mi moc líbilo. Přesvědčilo mě o tom, že drogy jsou hodně špatná věc. MEMENTO – výstraha. Výstraha proti drogám. Pán, co hrál roli v divadelním představení, nás všechny vtáhl do děje. Představení trvalo asi 45 minut, ale zdálo se mi to jako chvilka, protože mám ráda příběhy na takové téma.

Představení se mi líbilo a odradilo mě od braní drog.

Představení Memento mě od začátku zaujalo a donutilo mě přemýšlet o životě drogově závislých lidí.

Viděli jsme divadlo o drogách, jmenovalo se Memento neboli výstraha. Divadelní představení se nám líbilo a hlavně nám ukázalo, jak jsou drogy špatné a že bychom je nikdy neměli brát.

Vystoupení na mě působilo celkem přesvědčivě. Za 50 minut nám pán přiblížil celý děj knihy Memento -výstraha. Kniha vypráví příběh Michala, který je závislý na drogách. Začátky i problémy s drogami, zapsané v této knížce, mě i všechny ostatní spolužáky určitě odradily od braní drog.