Čtvrtek 8. února patřil žákům, kteří se rozhodli soutěžit v přednesu, v naší škole se konalo školní kolo recitační soutěže. Zájem dětí, převážně z 1. stupně, byl velký.  V 1. kategorii  žáků 2. a 3. třídy porotu zaujalo vystoupení Kateřiny Půlpánové a Jana Kašíka. Oba si vybojovali postup do oblastního kola, které se bude konat ve Žďáře nad Sázavou. Ve 2. kategorii žáků 4. a 5. ročníku si postup zajistila Adriana Feňová a Kateřina Kašíková.  Žáky 2. stupně zastupovaly pouze 3 dívky ze 6. ročníku. V oblastním kole budou naši školu reprezentovat Johana Rybenská a Nela Blažíčková. Všichni soutěžící dostali na památku pamětní list a sladkou odměnu. Děkujeme všem, kteří se na soutěž pilně připravovali a díky nimž jsme mohli strávit příjemné odpoledne. Všem postupujícím gratulujeme a přejeme jim hodně štěstí v oblastním kole.